Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi uygulamasında öncelikli olarak saç dökülmesinin durdurulması hedeflenmektedir. Saç dökülmesi kontrol altına alınırken saçın kalitesinin artırılması sağlanmaktadır. İşlem saçlı deri üzerine uygulanmaktadır.

Saç Mezoterapisi uygulamasında problemin kaynağı tespit edilerek, buna uygun özel karışımlar hazırlanmaktadır. Hazırlanan kokteyl karışımlar küçük dozlar halinde doğrudan problemli bölgeye tatbik edilmektedir. Hasarlı bölgenin hedef alınması ile tedavinin başarısı artmaktadır.

Uygulamada her hasta ve hastalık için tek tip karışım kullanılmaz. Rahatsızlığın sebebini gidermeye dönük özel kokteyl karışım hazırlanarak uygulanmaktadır.

Saç Mezoterapisi hakkında bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz.

Saç Mezoterapisi Uygulaması Avantajları

  • Saç dökülmesi problemi yavaşlar.
  • Saçın kalitesi artırılır.
  • Tekrar saç çıkması tetiklenir.
  • Saça canlılık ve hacim kazandırır.
  • Saç derisi güçlendirilir.
  • Saç canlandırılarak olası kepeklenme ve kuruluk problemleri giderilir.

Saç Mezoterapisi Faydaları Nelerdir?

Doktor kontrolünde rahatsızlığın boyutu saptanarak, tedavide kullanılacak olan karışım, kişinin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmaktadır.

Saçın daha canlı, dolgun, parlak ve hacimli görünüm kazandırılmasını sağlamaktadır.

Eksik olması sebebiyle saç dökülmesine yol açan yapılar, direk saç köküne aktarılmaktadır.

Uygulamanın başarılı sonuçları kısa sürede fark edilebilmektedir.

Yaş sınırlandırması olmamakla birlikte saç dökülmesi problemi yaşayan herkes için uygulanabilmektedir. Saçlarında incelme ve seyrelme problemi yaşayanlar için başarılı sonuçlar veren tedavi yöntemlerinden birisidir.

Saç Mezoterapisi Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Saç Mezoterapisi seans sayısı kişiye ve rahatsızlığın boyutuna göre değişiklik gösterir. Ortalama 6-8 seanslık uygulama ile başarılı sonuçlar alınabilmektedir. İhtiyacınız olan seans sayısını belirleyebilmek adına lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.

Saç Mezoterapisi Fiyatları

Seans sayısı uygulamanın fiyatını belirlemektedir. Seans sayısı kişiye ve ihtiyaca göre değişiklik gösterir. Bizimle İLETİŞİME geçerek ücretsiz ön muayene oluşturabilir, kontroller sonrasında da fiyat bilgisi alabilirsiniz.