PRP Fiyatları

PRP Uygulaması (Platelet Rich Plazma) cilt gençleştirme tedavileri içinde oldukça başarılı bir anti-aging uygulamasıdır.

Vücutta bulunan trombositlerin görevi kanın pıhtılaşmasını sağlayarak iyileştirici proteinler salgılamaktır. Bu proteinler tendon, kemik, kıkırdak, bağ ve sinir dokularının iyileşerek yenilenmesine katkı sağlamaktadır.

Yüz bölgesi uygulamalarında ise kolajen üretimi tetiklenmekte böylece daha parlak ve canlanmış bir cilt görünümüne sahip olunmasına yardımcı olmaktadır.

PRP uygulaması sırasında kişinin kendi kanı özel olarak üretilen test tüplerine alınır. Laboratuvar ortamında işlem görerek santrifüj işlemi ile akıllı hücrelere ayrıştırılması sağlanır. Çok ince uçlu iğneler kullanılarak ayrıştırılan akıllı hücreler, belirlenen hasarlı bölgelere enjekte edilerek işlem tamamlanır.

Kişi uygulama sonrasında gençleşmiş ve daha canlı bir cilt görünümüne kavuşmaktadır.

PRP uygulaması için yaş sınırı bulunmamaktadır. 18 yaşını doldurmuş herkes için yapılabilmektedir. Uygulamada kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji yaşama riski bulunmamaktadır.

PRP Uygulaması Amaçları

Prp uygulaması en etkin olarak dermatoloji alanında kullanılmaktadır. Cilt kırışıklıkları, sivilce ve akne lekeleri, cilt çatlakları, ve yara izlerinin tedavilerinde başarı ile tercih edilmektedir.

PRP uygulaması sonrası ciltte gözle görülür biçimde canlanma ve parlaklık da ortaya çıkmaktadır.

Saç dökülmesi yaşanan bölgelere PRP uygulaması ile büyüme hormonu ve protein enjekte edilerek canlandırılması sağlanabilmektedir. Böylece saç dökülmesi engellenebilmektedir.

Prp Uygulamasi Ağrılı Bir İşlem Midir?

PRP uygulaması öncesinde ağrı hissini ortadan kaldırmak için işlem yapılacak bölge anestezik krem ile uyuşturulmaktadır. Böylece uygulama esnasında ve sonrasında ağrı hissi duyulması engellenmektedir.

PRP Uygulaması Seans Sayısı

Prp uygulaması doktorunuzun belirlediği aralıklar ile yapılmaktadır. Ortalama seans aralıkları 15 gün olarak belirtilebilir. Seans sayısı rahatsızlığın boyutuna göre doktorunuz tarafından belirlenmektedir.

PRP Fiyatları

PRP fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için öncelikli olarak rahatsızlığın boyutunun tespit edilmesi ve uygulanacak tedavi yönteminin netleştirilmesi gerekmektedir. Ücretsiz ön muayene ile tedavi planlaması yapılabilir. Ücretsiz ön muayene ve randevu için lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.