Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı içerisinde 2 formül barındıran hyaluronik asittir. Hyaluronik asit hem cildin nemlendirilmesini hem de volüm kazandırılmasını sağlamaktadır. Vücutta doğal halde bulunması ve içeriğinde protein ve nükleik asit içermediği için diğer dolgu maddelerinden farklı olarak organik bir üründür.

Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Yapılır?

Yüz Bölgesine,

Ellere,

Dekolte Bölgesine,

Boyun Bölgesine uygulanmaktadır.

Gençlik Aşısı Uygulamasına Hangi Yaşta İhtiyaç Duyulur?

Hyaluronik asit maddesi doğumdan itibaren vücutta doğal halde bulunmaktadır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte azalmaya başlar. Bu azalma özellikle 20′li yaşlardan sonra başlamakta, 35 yaşından sonra ise hızlanmaktadır. Hyaluronik asitin azalması ile birlikte cilt canlılığını yitirmeye başlamaktadır. Gençlik Aşısı uygulaması ile canlılığını yitirmeye başlayan cilde hidrasyon ve volüm desteği takviyesi yapılmaktadır. Hasarlı bölgeler, uygulama sonrasında eski canlı haline dönüşmektedir.

Gençlik Aşısı Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Gençlik aşısı uygulamasının hacim etkisi, kişiden kişiye değişmek ile birlikte, yaklaşık 6-8 ay sürerken; hidrasyon, parlaklık ve elastikiyeti arttırma desteği ortalama 12 ay sürmektedir. Uygulamanın kalıcılığını artırmak adına düzenli su tüketimine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Gençlik Aşısının Etkisi Ne Zaman Ortaya Çikar?

Gençlik aşısı uygulamasının etkisi, yüzün yukarı yapılanması ve hacim kazandırılmasında hemen görülebilmektedir.

Cildin canlanıp, parlaklık kazanması ise 7 gün içinde başlayıp ilerleyen aylarda artarak devam etmektedir. Günlük ortalama 2 litre su içilmesi halinde uygulamanın etkisi daha uzun sürecektir.

Gençlik Aşısının Yan Etkileri Var Mıdır?

İçerisinde vücutta doğal halde bulunan hyaluronik asit barındırmaktadır. Alerjik reaksiyona sebep olabilecek nükleik asit ve protein bulunmamaktadır. Bu özelliği ile herhangi bir yan etki oluşturmayan, sağlıklı ve güvenilir bir uygulamadır.

Gençlik Aşısı Fiyatları

Bizimle İLETİŞİME geçerek ücretsiz ön muayene oluşturabilir, kontroller sonrasında da fiyat bilgisi alabilirsiniz.