Botoks Uygulaması

İnsan vücudunda yaşlanmanın olumsuz etkilerinin en belirgin biçimde görüldüğü bölge yüzdür. Genetik faktörler, çevresel etkenler ve yaşlanmaya bağlı olarak yüzün farklı bölgelerinde kırışıklıklar oluşmaya başlar. Kırışıklar kişiyi olduğundan daha yaşlı göstermekte, olumsuz yönde etki yapmaktadır.

Yüzün üst bölgesi olarak adlandırılan alın ve göz çevresinde zamanla oluşan kırışıklıklar, kişiyi olduğundan daha yaşlı ve yorgun göstermektedir. Kaş arasında oluşan kırışıklıklar ise sinirli gözükmesine sebep olmaktadır.

Kırışıkları gidermek için cerrahi operasyondan uzak duran kişilerin ilk tercihi botoks tedavisi olmaktadır. Botoks uygulaması ile kırışıklar ile başarı biçimde mücadele edilebilmektedir.

Botoks Uygulaması hakkında detaylı bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz.

Botoks Kırışıklık Tedavisi

Botoks tedavisi ile kırışıklıkların ortadan kaldırılması mümkündür. Alın çevresinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi ile kişiye daha genç bir görünüm kazandırılabilmektedir. Kaş arasında oluşan kırışıkların giderilmesi ile de yüze oturmuş olan kızgın ve sinirli görünümden kurtulabilmek mümkündür.

Botoks tedavisi ile çok kısa süre içerisinde görünümünüzü değiştirebilmek mümkündür. Uygulamanın pratik olması sebebiyle gündelik yaşantınıza ara vermeksizin devam edebilirsiniz.

Botoks Uygulama Alanları

Yüz Botoks Uygulaması

Kaş Arası Botoksu

Alın Botoksu

Dudak Üstü Botoksu

Kaz Ayağı Botoksu

Dudak Kenarı Botoksu

Boyun ve Dekolte Botoksu

Çene Botoksu

Aşırı Terleme Botoksu

Kaş Kaldırma Botoksu

Botoks Uygulaması Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Botoks uygulaması etkisi enjeksiyondan 2-5 gün sonra netleşir. 15 gün içerisinde de net olarak kendisini gösterir. Botoks uygulaması kalıcılık süresi kişiden kişiye göre değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 4-6 ay arasındadır.

Botoks Uygulaması Tekrar Yaptırılabilir Mi?

Botoks uygulaması tekrarlanabilir bir işlemdir. Uygulama tekrarlandığında kalıcılık süresi artmaya başlamaktadır.

Botoks Fiyatları

Botoks fiyatları kullanım bölgesine ve kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Botoks fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.